Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Brodomaketarstvo
by Zaleksi Yesterday at 10:11

» Boris Dvornik, more, barka, nevera...
by moto-klasika ned lis 10 2021, 22:12

» Rijeka izložba- utisci
by livio pon ruj 20 2021, 22:21

» Gajeta
by jureju pon ruj 13 2021, 14:25

» Željkov guc
by Dida ned ruj 12 2021, 21:07

» Jure - udruga Jedro
by Dida ned ruj 12 2021, 20:58

Posjete od 12.05.2018.
Dovršena knjiga: Dnevnik izrade leuta

Knjiga je u elektronskom obliku, kao datoteka u PDF formatu, prikladna za čitanje na tabletu ili računalu.

Ako vas zanima: pogledati ovdje.

Affiliates
free forum


Batana

2 posters

Go down

Batana Empty Batana

Postaj by Sasa Cepic sub pro 16 2017, 20:49

Pozdrav svim modelarima! Pogledajte ovaj moj rad, pa ocijenite, sugestije i savjeti uvijek dobro dosli.
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic sub pro 16 2017, 20:52

Batana 25474212
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic sub pro 16 2017, 20:55

Batana 25511011
Batana 25509011
Batana 25474111
Batana 25467511
Batana 25467510
Batana 25467811
Batana 25510711
Batana 25484911
Batana 25467711
Batana 25474213
Batana 25508811
Batana 25474311
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Dida sub pro 16 2017, 22:29

Lijep i uredan posao.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2005
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 80
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.