Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Piranska bracera by Leut
by MarDel uto lis 20 2020, 21:42

» Dubrovacka karaka-maketa
by MarDel ned lis 11 2020, 12:57

» Putnički brod "Premuda" ex "Tuzla"
by Dida čet lis 01 2020, 10:10

» ŠTILAC U IZRADI
by Dida pet ruj 11 2020, 14:28

» M/B "Kosta Racin" 1:64
by Gundo pet kol 28 2020, 13:49

» Bragozzo (Bragoč )
by budva pon kol 24 2020, 11:41

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Batana

Go down

Batana Empty Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:49

Pozdrav svim modelarima! Pogledajte ovaj moj rad, pa ocijenite, sugestije i savjeti uvijek dobro dosli.
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:52

Batana 25474212
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:55

Batana 25511011
Batana 25509011
Batana 25474111
Batana 25467511
Batana 25467510
Batana 25467811
Batana 25510711
Batana 25484911
Batana 25467711
Batana 25474213
Batana 25508811
Batana 25474311
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Dida on sub pro 16 2017, 22:29

Lijep i uredan posao.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1866
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 79
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.