Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Drveni brodovi - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» NOVA KNJIGA pred izdavanjem - "Stogodišnjaci iz našeg mula"
by tuan_jim ned lip 16 2024, 11:41

» Komižani pozivaju na regatu "Rota Palagruzona"
by tuan_jim pon lip 10 2024, 13:36

» Nacrt za leut, s datotekama za lasersko rezanje
by Zaleksi ned lip 09 2024, 21:13

» Da se još jednom predstavim
by Veber pet lip 07 2024, 05:37

» Izložba "Jadransko i jonsko brodovlje u novom vijeku (1650.-1850.) "
by tuan_jim čet svi 23 2024, 14:43

» LUZZU - malteška "brkata" brodica
by tuan_jim uto svi 14 2024, 22:11

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Rebra

Go down

Rebra Empty Rebra

Postaj by Dida sub tra 20 2019, 17:00

U prilogu su kopije stranica iz skripte "Konstrukcija drvenih brodova" koju su koristili studenti brodogradnje u Zagrebu. Skriptu je napisao Bernardi Teodor, dipl. ing. brodogradnje, viši predavač na FSB-u.
Skripta je izdana u Zagrebu, 1964. godine. Umnožena je u Praktikumu Zavoda za kartografiju i reprodukciju karata Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u Kačićevoj 26.

Rebra 2019-010

Rebra 2019-011

Rebra 2019-012

Rebra 2019-013

Rebra 2019-014

Rebra 2019-015

Rebra 2019-016

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

Grga likes this post

[Vrh] Go down

Rebra Empty Re: Rebra

Postaj by Dida sub tra 20 2019, 17:20

Rebra 2019-017

Rebra 2019-018

Rebra 2019-019

Rebra 2019-020

Rebra 2019-021


_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.