Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» LR od čelika
by stari čet kol 04 2022, 18:35

» Pozdrav svitu!
by Dida sri lip 29 2022, 19:31

» Trup leuta, M 1:25
by livio pet lip 17 2022, 01:37

» ŠTILAC U IZRADI
by stari sub svi 21 2022, 16:58

» ŠAMBEK U IZRADI
by Nonić sub svi 14 2022, 19:53

» Prikaz slika
by stari pon svi 09 2022, 08:47

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Rebra

Go down

Rebra Empty Rebra

Postaj by Dida sub tra 20 2019, 17:00

U prilogu su kopije stranica iz skripte "Konstrukcija drvenih brodova" koju su koristili studenti brodogradnje u Zagrebu. Skriptu je napisao Bernardi Teodor, dipl. ing. brodogradnje, viši predavač na FSB-u.
Skripta je izdana u Zagrebu, 1964. godine. Umnožena je u Praktikumu Zavoda za kartografiju i reprodukciju karata Geodetskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u Kačićevoj 26.

Rebra 2019-010

Rebra 2019-011

Rebra 2019-012

Rebra 2019-013

Rebra 2019-014

Rebra 2019-015

Rebra 2019-016

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2082
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 81
Sjedište : Sisak
Bez opomene

Grga likes this post

[Vrh] Go down

Rebra Empty Re: Rebra

Postaj by Dida sub tra 20 2019, 17:20

Rebra 2019-017

Rebra 2019-018

Rebra 2019-019

Rebra 2019-020

Rebra 2019-021


_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2082
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 81
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.