Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Drveni brodovi - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Premuda 1:43
by stari Today at 10:36

» Cross-section HMS VICTORY
by livio pet oľu 15 2024, 22:14

» Galija real de france
by livio pet oľu 15 2024, 21:52

» BOUNTY
by Veber pet oľu 15 2024, 17:56

» Carpathia
by tuan_jim čet oľu 14 2024, 18:51

» scharnhorst
by tuan_jim čet oľu 14 2024, 13:29

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Krk 1968.

4 posters

Go down

Krk 1968. Empty Krk 1968.

Postaj by Matija pon oľu 16 2020, 16:43

Jedna lijepa fotografija Krčke luke 1968.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Pozdrav, Matija [You must be registered and logged in to see this image.].
Matija
Matija
Administrator
Administrator

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 890
Reputation : 964
Član od : 06.02.2014
Dob : 60
Sjedište : Njivice / Krk
Bez opomene

moto-klasika likes this post

[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by Gost uto oľu 17 2020, 11:54

Matija je napisao/la:Jedna lijepa fotografija Krčke luke 1968.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nema šminke...samo funkcionalnost. Soc vremena. Eeeee.... Shocked
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by Hrvoje uto oľu 24 2020, 12:41

Je, lijepa fotografija! Brodovi su mi još ljepši.

_________________
Pozdrav,
Hrvoje [You must be registered and logged in to see this image.] 
Hrvoje
Hrvoje
Administrator
Administrator

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 102
Reputation : 17
Član od : 15.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

https://drvenibrodovi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by leut uto oľu 24 2020, 14:17

Ne mogu ostati ravnodušan gledajuć meni dobro poznatu razglednicu Krka dok ga nisu ovi brzobogati uz pomoć domaćih slugu na vlasti u dobroj mjeri upropastili. Gradi se uz same zidine , luka razrušena , glavna ulica izlozi prekriveni papirima jednom rječju grad duhova. Sve u svemu žalosno jer su u svemu sudjelovali za malo novaca naši domaći izdajnici. Privid blagostanja u ovom nekada predivnom gradiću samo je privid i nemojte vjerovat nikome tko se hvali silnim nagradama one su kupljene kao i plave zastave cijena po komadu 20000 kuna , možete je i u septičku objesit. U Krku treba živjeti 12 mjeseci pa ćete biti upućeni u stvarno stanje
leut
leut
Profesionalni maketar
Profesionalni maketar

Hrvatska
Posts : 298
Reputation : 251
Član od : 16.10.2013
Sjedište : Krk
Bez opomene

http://leut2.leut-krk.hr/leut2wordpress/

[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by Gost uto oľu 24 2020, 16:20

leut je napisao/la:Ne mogu ostati ravnodušan gledajuć meni dobro poznatu razglednicu Krka dok ga nisu ovi brzobogati uz pomoć domaćih slugu na vlasti u dobroj mjeri upropastili. Gradi se uz same zidine , luka razrušena , glavna ulica izlozi prekriveni papirima jednom rječju grad duhova. Sve u svemu žalosno jer su u svemu sudjelovali za malo novaca naši domaći izdajnici. Privid blagostanja u ovom nekada predivnom gradiću samo je privid i nemojte vjerovat nikome tko se hvali silnim nagradama one su kupljene kao i plave zastave cijena po komadu 20000 kuna , možete je i u septičku objesit. U Krku treba živjeti 12 mjeseci pa ćete biti upućeni u stvarno stanje

Saglasan, da je nekad bilo bolje. Malo zato što sam mator i vreme me pregazilo...a više zato što je stvarno bilo bolje.
Korona...zemljotresi, otapanje lednika...sneg u proleće...Planeta nas kažnjava za bahatost !
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by moto-klasika uto oľu 24 2020, 20:08

BožaĐavo je napisao/la:
leut je napisao/la:Ne mogu ostati ravnodušan gledajuć meni dobro poznatu razglednicu Krka dok ga nisu ovi brzobogati uz pomoć domaćih slugu na vlasti u dobroj mjeri upropastili. Gradi se uz same zidine , luka razrušena , glavna ulica izlozi prekriveni papirima jednom rječju grad duhova. Sve u svemu žalosno jer su u svemu sudjelovali za malo novaca naši domaći izdajnici. Privid blagostanja u ovom nekada predivnom gradiću samo je privid i nemojte vjerovat nikome tko se hvali silnim nagradama one su kupljene kao i plave zastave cijena po komadu 20000 kuna , možete je i u septičku objesit. U Krku treba živjeti 12 mjeseci pa ćete biti upućeni u stvarno stanje
=====================================
Saglasan, da je nekad bilo bolje. Malo zato što sam mator i vreme me pregazilo...a više zato što je stvarno bilo bolje.
Korona...zemljotresi, otapanje lednika...sneg u proleće...Planeta nas kažnjava za bahatost !
=====================================
Pozdrav, Željko i Božo,
Žalosno pročitati ovako nešto, a posebno od stanovnika Krka i ljubitelja tradicije.
Mislim, žalosno je što je stanje takvo, a isto je na mnogim nekada ljepim i dragim mjestima.

Veliki sam ljubitelj Mora (mislim uvijek na desnu/istočnu obalu, od sjevera do juga), od obale do otoka, a ljepa je i unutrašnjost, ili Istre ili kraja od Mora.
Na žalost, to je sad mahom nostalgija. Sa sadašnjom suprugom sam bio dva-tri puta u Opatiji i lijepo je što se malo promijenilo od moga djetinjstva, mladosti i zrelog doba.
Isto tako, pre deset godina izvedeno krstarenje Magistralom od sjevera do juga - bilo je putovanje u prošlost.

Muka je što će decenijama ostati sve ovo što je ružno i nakaradno, ali novopečeni "bizMismeni" gledaju samo na danas i pomalo na sutra.
Oni će pokupiti maslac pa otići ko zna gdje a generacijama ostati njihovo đubre.

Ne mislim da je puno Planeta ljuta na nas, mada smo nevaljali, biće da su prosti a sebični došli na vlast i snagu, a mi smo samo gledali.

Pozdrav,
Zoran

[You must be registered and logged in to see this image.]



_________________
"I cvrči, cvrči cvrčak na čvoru crne smrče"
~Vladimir Nazor
moto-klasika
moto-klasika
Skupnik
Skupnik

Srbija
Google Chrom
Posts : 116
Reputation : 60
Član od : 14.09.2019
Dob : 73
Sjedište : Bern, Swiss
Bez opomene

Matija likes this post

[Vrh] Go down

Krk 1968. Empty Re: Krk 1968.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.