Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Latest topics
» OTOK, PORAT, BROD
by moto-klasika Yesterday at 20:11

» Bragoc - obnova
by moto-klasika Yesterday at 19:12

» Dubrovacki Galijun - ??????
by moto-klasika Yesterday at 18:54

» Jos jednom pitanje o gajetama
by moto-klasika Yesterday at 18:22

» Nacrt za uskočku brodicu
by vodnik Yesterday at 14:17

» Dimenzije kobilice
by MarDel sub pro 07 2019, 19:16

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Batana

Go down

Batana Empty Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:49

Pozdrav svim modelarima! Pogledajte ovaj moj rad, pa ocijenite, sugestije i savjeti uvijek dobro dosli.
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:52

Batana 25474212
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:55

Batana 25511011
Batana 25509011
Batana 25474111
Batana 25467511
Batana 25467510
Batana 25467811
Batana 25510711
Batana 25484911
Batana 25467711
Batana 25474213
Batana 25508811
Batana 25474311
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 4
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Dida on sub pro 16 2017, 22:29

Lijep i uredan posao.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1705
Reputation : 223
Član od : 20.07.2013
Dob : 78
Sjedište : Sisak

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.