Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Latest topics
» A, sada, "žabarski" pozdrav iz Berna, Switza...
by moto-klasika Yesterday at 22:45

» Putnički brod "Trogir" 1:62
by Nonić ned ruj 15 2019, 16:07

» Opet veselje s fotografijama
by Dida sri ruj 11 2019, 14:45

» Gajeta ili Falkusa?
by MarDel sri ruj 04 2019, 09:04

» Trabakula-najstariji brod na Jadranu-???
by MarDel čet kol 22 2019, 18:57

» Putnički brod "Premuda" ex "Tuzla"
by Dida sub kol 03 2019, 15:09

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Batana

Go down

Batana Empty Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:49

Pozdrav svim modelarima! Pogledajte ovaj moj rad, pa ocijenite, sugestije i savjeti uvijek dobro dosli.
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 2
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:52

Batana 25474212
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 2
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sasa Cepic on sub pro 16 2017, 20:55

Batana 25511011
Batana 25509011
Batana 25474111
Batana 25467511
Batana 25467510
Batana 25467811
Batana 25510711
Batana 25484911
Batana 25467711
Batana 25474213
Batana 25508811
Batana 25474311
Sasa Cepic
Sasa Cepic
Pozornik
Pozornik

Posts : 6
Reputation : 2
Član od : 10.11.2016
Sjedište : Tivat

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Dida on sub pro 16 2017, 22:29

Lijep i uredan posao.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan fregate
Kapetan fregate

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1632
Reputation : 139
Član od : 20.07.2013
Dob : 78
Sjedište : Sisak

[Vrh] Go down

Batana Empty Re: Batana

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.