Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Drveni brodovi - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» LUZZU - malteška "brkata" brodica
by tuan_jim uto svi 14 2024, 22:11

» Nacrt za leut, s datotekama za lasersko rezanje
by Zaleksi čet svi 02 2024, 19:22

» Mali križni stol
by Zaleksi sub tra 20 2024, 10:58

» Cross-section HMS VICTORY
by Veber sri tra 17 2024, 09:30

» Koje "drvo" koristite?
by Veber pet tra 12 2024, 19:06

» Escale a Sete 2024.
by tuan_jim sri tra 10 2024, 20:56

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


PRESTANAK RADA FORUMA

+7
tuan_jim
marin trošelj
moto-klasika
stari
Dida
Zaleksi
Nonić
11 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Nonić pet pro 23 2022, 00:20

ZAHVALA
Pročitah tužnu vijest da se krajem siječnja gasi aktivnost,za mene nezamjenjivog,Foruma,pa biti ću slobodan da se u moje ime zahvalim osnivaču ovog Foruma DIDI HRVOJE što sam bio od početka aktivan član i koji mi je omogućio desetak godina druženja.U to vrijeme izradio sam dvadesetak  maketa,mogu reći izradili smo ih zajedno.Upoznao sam fine ljude,kolege , stekao prijatelje.Sa nekim ostajem u vezi.pomoći će mi kod maketa koji su u tijeku,
Jako sam žalostan što neću moći,onako iz prikajka,pratiti rad Foruma,nadajući se preuzimanje inicijative mlađih snaga,
Dida Hrvoje izvršio si časno svoj zadatak pošteno.ljudski,stručno i dostojanstveno.Poznajemo se i više od šesdesetak god.sa faksa,a izuzetno sam ponosan da sam od prvih dana osnivanja Foruma bio u tvojoj ekipi.
Hvala ti "šefe".kolega i prijatelju Dida Hrvoje

_________________
Pozdrav,Nonić
avatar
Nonić
Porucnik korvete
Porucnik korvete

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 731
Reputation : 327
Član od : 28.07.2013
Sjedište : Rabac
Bez opomene

kormilarac likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Zaleksi pet pro 23 2022, 09:13

Pridružujem se Noniću u ovoj ZAHVALI. Hvala Didi i svim kolegama na nesebičnom dijeljenju znanja.
Zaleksi
Zaleksi
Narednik
Narednik

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 243
Reputation : 7
Član od : 08.10.2013
Dob : 60
Sjedište : Split
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida pet pro 23 2022, 11:57

Nonić je napisao/la:ZAHVALA
Pročitah tužnu vijest da se krajem siječnja gasi aktivnost,za mene nezamjenjivog,Foruma,pa biti ću slobodan da se u moje ime zahvalim osnivaču ovog Foruma DIDI HRVOJE što sam bio od početka aktivan član i koji mi je omogućio desetak godina druženja.U to vrijeme izradio sam dvadesetak  maketa,mogu reći izradili smo ih zajedno.Upoznao sam fine ljude,kolege , stekao prijatelje.Sa nekim ostajem u vezi.pomoći će mi kod maketa koji su u tijeku,
Jako sam žalostan što neću moći,onako iz prikajka,pratiti rad Foruma,nadajući se preuzimanje inicijative mlađih snaga,
Dida Hrvoje izvršio si časno svoj zadatak pošteno.ljudski,stručno i dostojanstveno.Poznajemo se i više od šesdesetak god.sa faksa,a izuzetno sam ponosan da sam od prvih dana osnivanja Foruma bio u tvojoj ekipi.
Hvala ti "šefe".kolega i prijatelju Dida Hrvoje
Petre (Noniću), hvala ti na lijepim riječima. Nema ljepše nagrade za sav moj trud od ovako lijepih riječi.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

Dian, livio and marin trošelj like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by stari pet pro 23 2022, 17:52

Pridružujem se Noniću u oproštaju sa Forumom. Proveli smo lijepe, poučne trenutke. Nadam se da ćemo ostati i dalje u kontaktima, jer smo ovdje stekli dosta prijatelja. Hvala ti Dida.

_________________
Josip Pupačić: I gledam more gdje se k meni penje
i slušam more dobrojutro veli
stari
stari
Porucnik fregate
Porucnik fregate

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 1057
Reputation : 429
Član od : 28.08.2013
Dob : 77
Sjedište : Kastav
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by moto-klasika sub pro 24 2022, 00:58

Zdravo da si Dida Hrvoje!
Bojao sam se najave koju si objavio pre nekog vremena, ali sam se ipak iznenadio! Nadao sam se da će ovaj divni Forum-Klub ljubitelja tradicionalne (u drvetu) hrvatske i mediteranske brodogradnje - opstati i možda jednog dan oživeti kao nekada.
Dosta fotografija (skica i planova, takođe), pogubilo se vremenom, ali je dosta i ostalo. Ja sam uglavnom skupio i arhivirao mnogo toga - ako ne za neku korist, onda za uživanje...

Šteta je što će se definitivno izgubiti mnogo dobrih tekstova sa uputstvima, objašnjenjima, diskusijama, ćakulanjem... Uz Forum i pomoću njega i članova, našao sam dosta pratećeg materijala: fotografija, planova, filmića, članaka, knjiga... U mom slučaju, uglavnom kao popunjavanje svih mojih interesovanja/ljubavi oko jadranskih brodova i brodica - još od 1957. godine kada sam prvi put letovao na Jadranu.

Ja sam više bio zainteresovan za istoriju i tehniku moreplovstva i brodogradnje, klasične u drvetu - brodove, barke i brodice svih veličina i tipova...
Maketarstvo me oduvek interesovalo i privlačilo, ali do sada nisam ništa napravio, samo sam pripremio izradu dve makete (vitrinskog tipa i kvaliteta, samo za moju dušu), odnosno modela (plovna i funkcionalan ako je moguće). Ali, zaista sam uživao u praćenju projekata vrsnih majstora maketarstva, koji su našli vremna i volje da to podele s nama, posmatračima s IV galerije ovog divnog kazališta.

Zaista sam bio počastvovan i uživao kao član ovog divnog Foruma!
Naš poštovani Dida Hrvoje ga je odlično osmilslio i realizovao, te vešto i uspešno vodio, kako po maestralu, tako i ponekim neverama... Zaista ljudski i majstroski! Moram priznati da će mi Forum nedostajati, makar i ovako uspavan kakav je već duže vremena.

Da li postoji mogućnost da se Forum sačuva "zaleđen" - neaktivan, kako bismo mogli ponekad navrataiti, kao u staru konobu, videtu društvo (bez ćakulanja), bez ića i pića?

Svim članovima Foruma, a posebice našem Dida Hrvoju:
Srećni i blagosloveni predstojeći praznici
- Božić i Nova godina,
sa mnogo sreće u novoj 2023-oj!

S ponosom i poštovanjem,
Zoran R. Pualić,
beograđanin, prinudno u Bernu
(eeeeeeeee, da je barem na Moru - istočna/desna obala Jadrana, od Istre pa dole do Boke)

_________________
"I cvrči, cvrči cvrčak na čvoru crne smrče"
~Vladimir Nazor
moto-klasika
moto-klasika
Skupnik
Skupnik

Srbija
Google Chrom
Posts : 118
Reputation : 60
Član od : 14.09.2019
Dob : 73
Sjedište : Bern, Swiss
Bez opomene

Nonić and marin trošelj like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj sub pro 24 2022, 21:01

Pozdrav forumašima! Šteta je gasiti forum, jer u siromaštvu proizašlom iz odnosa cijele društvene zajednice prema pomorskoj i brodograđevnoj baštini malo je svijetlih točaka koje ju čuvaju od zaborava. Smatram da ideja Zorana R. Pualića o barem "zaleđenom" forumu je odlična jer mnogim maketarima i zaljubljenicima u more i brodove može biti od koristi i poučna. Koliko imam prijatelja na Facebooku koji su umrli, ali ih ne brišem jer posjet njihovoj stranici mi izgleda kao da sam ih posjetio na grobu i odao počast.
LP Marin Trošelj
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

Nonić and moto-klasika like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida ned pro 25 2022, 17:55

Svakako ću razmotriti Zoranov prijedlog o "zamrznutom" forumu.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

moto-klasika likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by moto-klasika ned pro 25 2022, 19:51

Dida je napisao/la:Svakako ću razmotriti Zoranov prijedlog o "zamrznutom" forumu.
... naravno - ako ne moraš i dalje davati svoje solde za naše uživanje!
Poštovanje!
Zoran

_________________
"I cvrči, cvrči cvrčak na čvoru crne smrče"
~Vladimir Nazor
moto-klasika
moto-klasika
Skupnik
Skupnik

Srbija
Google Chrom
Posts : 118
Reputation : 60
Član od : 14.09.2019
Dob : 73
Sjedište : Bern, Swiss
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida ned pro 25 2022, 20:04

[adm]Ima li u Hrvatskoj netko tko bi se prihvatio održavanja foruma i svega što uz to ide? Ja sam vlasnik foruma, ali mislim da se vlasništvo može prenijeti na drugu osobu.[/adm]

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

marin trošelj likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by stari ned pro 25 2022, 20:53

Matija????

_________________
Josip Pupačić: I gledam more gdje se k meni penje
i slušam more dobrojutro veli
stari
stari
Porucnik fregate
Porucnik fregate

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 1057
Reputation : 429
Član od : 28.08.2013
Dob : 77
Sjedište : Kastav
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj pon pro 26 2022, 10:14

Na žalost zbog zdravstvenog stanja moram svaki drugi dan biti na hemodijalizi ne mogu se prihvatiti vođenja foruma, jer sam ujedno i moderator grupe Hrvatski drveni brodovi na Facebooku. I tamo teško uspijevam vremenski obaviti dužnosti. Mogu jedino zamoliti nekog od naših poznatih modelara da se primi vođenja foruma kao Škomeršića, Bojmića, Udovča.
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj pon pro 26 2022, 11:34

Evo, objavio sam u FB grupi Hrvatski drveni brodovi da se javi tko je zainteresiran preuzeti brigu o forumu od Dide Hrvoja. Mislim da bi bio dobar Vlaho Bongi iz Dubrovnika, koji ima znanja, privatni mali muzej s eksponatima tradicionalne brodogradnjei bio par godina kapetan trabakula Sveti Ivan. Poslao sam mu poruku pa čekam odgovor mada je nezgodan tajming jer on i dvoje mu djece na Badnjak je dobilo visoku temperaturu.
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida pon pro 26 2022, 12:34

stari je napisao/la:Matija????
Matija je zadnji put bio na forumu 7. veljače 2022. (prije 10 mjeseci) što govori da ima posla preko glave. Nadam se da nije bolestan, već samo zaposlen "do daske".

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida pon pro 26 2022, 12:36

marin trošelj je napisao/la:Evo, objavio sam u FB grupi Hrvatski drveni brodovi da se javi tko je zainteresiran preuzeti brigu o forumu od Dide Hrvoja. Mislim da bi bio dobar Vlaho Bongi iz Dubrovnika, koji ima znanja, privatni mali muzej  s eksponatima tradicionalne brodogradnjei bio par godina kapetan trabakula Sveti Ivan. Poslao sam mu poruku pa čekam odgovor mada je nezgodan tajming jer on i dvoje mu djece na Badnjak je dobilo visoku temperaturu.
Gospodin Bongi bi bio izvrsno riješenje, samo ako ima vremena i volje i za to.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

marin trošelj likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj pon pro 26 2022, 18:33

Čekam odgovor jer sam mu poslao u inbox. Obzirom da je ne samo on zakurio visoku temperaturu, nego stariji sin završio u bolnici na intenzivnoj, mlađi malo bolje na kućnoj njezi, možda neće odmah vidjeti u inboxu. On bi stvarno bio odličan jer voli koristiti znanje s pomorskog fakulteta i sticati nova. Navigavao je na brodovima daleke plovidbe, a i na trabakulu. Inače objavu možete vidjeti na Facebook stranici Hrvatski drveni brodovi gdje sam pozvao članstvo da pogleda forum. Grupa ima 21.000 članova pa će se valjda naći i više kandidata. https://www.facebook.com/groups/597454660276061/permalink/6099109743443831/
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida pon pro 26 2022, 22:15

marin trošelj je napisao/la:Čekam odgovor jer sam mu poslao u inbox. Obzirom da je ne samo on zakurio visoku temperaturu, nego stariji sin završio u bolnici na intenzivnoj, mlađi malo bolje na kućnoj njezi, možda neće odmah vidjeti u inboxu. On bi stvarno bio odličan jer voli koristiti znanje s pomorskog fakulteta i sticati nova. Navigavao je na brodovima daleke plovidbe, a i na trabakulu. Inače objavu možete vidjeti na Facebook stranici Hrvatski drveni brodovi gdje sam pozvao članstvo da pogleda forum. Grupa ima 21.000 članova pa će se valjda naći i više kandidata. https://www.facebook.com/groups/597454660276061/permalink/6099109743443831/
Neka u miru ozdravi i on i djeca. Lako ćemo za forum.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

marin trošelj likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj uto sij 03 2023, 16:53

Lijep pozdrav i sretna Nova 2023.!!!!!!!!!
Nakon sveopće potrage među moreljupcima danas mi se na fejsu javio šjor Jurica Bralić i izrazio želju da preuzme brigu o forumu. Kapetan Vlaho Bongi je izrazio zahvalnost na ponudi, ali kaže da on bi mogao u zimsko doba. Čim počne turizam on ima gužvu u poslu na brodu. Preporučio mi je Dada Duževica iz loze brodograditelja Duževica iz Luke Stonske koji je i sam brodomodelar. On mi se ispričao da je stalno u poslu. Tako je bilo i sa brodomodelarima Nenom Bojmićem, Željkom Udovčem, a Škomeršića nisam ni pitao jer kao profesionalac , k tome još drži i muzej pa sigurno bi se teže mogao angažirati na forumu. Ali kako to biva kad se najmanje nadam nađe se dobrovoljac. Evo poruka koju sam copy paste iz inboxa na Facebooku koja mi je stigla:
PRESTANAK RADA FORUMA - poštovani gospodine Trošelj, pišeam vam u vezi mogućnosti preuzimanja administracije foruma https://drvenibrodovi.forumcroatian.com/ Iz Kaštel Staroga sam, 39. god, upravo dao otkaz u jednoj udruzi gdje sam zadnjih godinu i po vodio operativne poslove i paralelno se educirao kroz tečajeve i seminare. Bivši sam u razdoblju 2008. - 2013. poprilično aktivni član foruma Pomorac.net (sa urednom reputacijom) i bivši član bivše udruge UPH - Udruga pomoraca Htvatske. Pratim sve vezano za priobalnu baštinu već dva desetljeća (otoci, obala, zaleđe) i pokrećem konačno aktivno sada i neke svoje digitalne projekte vezane za to. Od formalnog obrazovanja, završio sam splitski MIOC (III. prirodoslovno matematičku gimnaziju) i studirao strojarstvo sa namjerom rada u brodogradnji. bio sam solidan, vrlo dobar student, kao i većina nisam završio, nažalost. Po majci sam unuk majstora brofodograditelja u drvu, pok. meštra Vicenca Stelle iz Trogira. I sam sam se okušao jednu godinu u mahagoniju i tikovini (paslube i interijeri), prestao sam kad je ponestalo posla pa nije trebalo više radnika. Na računalu sam aktivno od 1992. godine, na internetu od 1997. Imam dosta tematske (za temu foruma) literature i domaće i strane, strane mahom časopisa, npr. dosta dugo sam npr. primao "Professional boatbuilder". Ukratko, bavim se sada svojim digitalnim priojektima, vremena, volje i energije pored njih imam, imam iskustvo sa aktivnim forumašenjima pa i moderiranjem (doduše to posljednje jako davno na jednom malom lokalpatriotskom kaštelanskom forumu). Ukoliko bih dobio mogućnost administracije na ovom forumu podigao bih i web stranicu i kanale na FB, IG i Youtubeu. Pričao sam zadnjih nekoliko dana sa par prijatelja koji me i inače podupiru i pomogli bi mi poprilično sa ovim. Eto ukratko za početak, interes iskreni imam kao i puno dobre volje. Hvala vam na vašem vremenu, energiji i uviđavnosti, srdačan pozdrav iz Kaštela, Jurica Bralić
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

Dida, Zaleksi and tuan_jim like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by tuan_jim uto sij 03 2023, 18:07

Hvala gospodinu Marinu na predstavljanju, tu sam i na raspolaganju sam. Pozdrav gospodinu Hrvoju i svim forumašima.
tuan_jim
tuan_jim
Administrator
Administrator

Hrvatska
Posts : 140
Reputation : 1
Član od : 31.12.2022
Sjedište : Kaštela

Cappy8 and marin trošelj like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Ozren Split uto sij 03 2023, 19:31

Poštovani Administratori, molio bih Vas da mi se javite u vezi ne-gašenja foruma, također pogledajte u topic temi pod Predstavite se

Zdravi i Veseli bili

Ozren
Ozren Split
Ozren Split
Mornar
Mornar

Hrvatska
Posts : 2
Reputation : 0
Član od : 03.01.2023
Sjedište : Split

Zaleksi and marin trošelj like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida sri sij 04 2023, 15:23

Drago mi je što ipak ima intersa za preuzimanje brige o forumu. Gašenje foruma nije hitna stvar, riješit ćemo to lijepo polako.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

marin trošelj, kormilarac and tuan_jim like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Zaleksi sri sij 04 2023, 15:24

Živio Dida !
Zaleksi
Zaleksi
Narednik
Narednik

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 243
Reputation : 7
Član od : 08.10.2013
Dob : 60
Sjedište : Split
Bez opomene

kormilarac and tuan_jim like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Dida sri sij 04 2023, 15:27

Zaleksi je napisao/la:Živio Dida !
Živ bija Zorane! Very Happy

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2161
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Cappy8 sub sij 07 2023, 10:55

Pozdrav g. Bralicu. Svaka cast na preuzimanju i administriranju. Veselim se sto se forum nije i nece ugasiti. Povremeno sam tu ali kad dođem uvijek nešto novo naucim.

DOBRODOŠLI!!
avatar
Cappy8
Pozornik
Pozornik

Hrvatska
Google Chrom
Posts : 12
Reputation : 1
Član od : 24.09.2015
Dob : 36
Sjedište : Dvori
Bez opomene

tuan_jim likes this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by tuan_jim sub sij 07 2023, 13:01

@Cappy8

Hvala vam! Olitiga - fala in najlipša! Za sada sam na probnom roku, nadam se kako ću opravdati ukazano povjerenje i odužiti se za iskazanu dobru volju. Krasno je ovo mjesto i po dosadašnjem mi uvidu odličan temelj za daljnji rad. No pomalo - korak po korak. Smile  PRESTANAK RADA FORUMA 1f4aa  PRESTANAK RADA FORUMA 270c

_________________
...scio me nihil scire...  PRESTANAK RADA FORUMA 270c
tuan_jim
tuan_jim
Administrator
Administrator

Hrvatska
Posts : 140
Reputation : 1
Član od : 31.12.2022
Sjedište : Kaštela

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by marin trošelj sub sij 07 2023, 19:05

Pozdrav novom adminu i zahvala Didi na stvaranju i držanju foruma do sada!
Drago mi je da je potraga za osobom koja je spremna preuzeti timun uspješno završila. Pokazalo se da je korištenje dva paralelna medija dobra ideja. Foruma kao specijaliziranog upućenog pravim znalcima i Facebooka kao masovnog. Tu sinegriju bi trebalo i dalje koristiti za širenje popularnosti "Tradicije hrvatske i mediterantske brodogradnje". Koliko sam upoznat kao moderator u FB grupi "Hrvatski drveni brodovi" ima puno ljudi koji se žele posvetiti brodomodelarstvu, ali lutaju tražeći savjete kako započeti ili realizirati ideje.
Šjor Braliću želim uspješno vođenje foruma, a ako mogu što pomoć, tu sam.
marin trošelj
marin trošelj
Pozornik
Pozornik

Posts : 9
Reputation : 3
Član od : 21.04.2016
Sjedište : Besrtovje
Bez opomene

Dida, kormilarac and tuan_jim like this post

[Vrh] Go down

PRESTANAK RADA FORUMA Empty Re: PRESTANAK RADA FORUMA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.