Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Drveni brodovi - forum
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Drveni brodovi - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Mali križni stol
by Zaleksi sub tra 20 2024, 10:58

» Cross-section HMS VICTORY
by Veber sri tra 17 2024, 09:30

» Koje "drvo" koristite?
by Veber pet tra 12 2024, 19:06

» Escale a Sete 2024.
by tuan_jim sri tra 10 2024, 20:56

» "Napravi svoju lađu" - edukativna mapa "MBDB" za djecu i mlade
by tuan_jim sri tra 10 2024, 20:27

» Pozdrav iz Kaštela
by tuan_jim uto tra 09 2024, 19:47

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


Pozdrav iz Varaždina

2 posters

Go down

Pozdrav iz Varaždina Empty Pozdrav iz Varaždina

Postaj by miro23 ned vel 02 2014, 15:35

Pozdrav svima na forumu. Zovem se Miroslav Herceg i dolazim iz Varaždina. Imam 30 godina i maketarstvom sam se počeo baviti prije nekih 3 godine s pojavom deagostinijevog časopisa veliki jedrenjaci. Kupio sam samo prvi broj i nisam nastavio s tom gradnjom već sam odlučio da radim svoje makete. Nijedna od dosadašnjih maketa nije tehnički savršena i točno prema nacrtu ali radio sam ih s guštom i uživao u tome. Radio sam ih u skladu sa svojim mogučnostima, dostupnosti nacrta, alata i materijala. U međuvremenu sam postao otac, pa sada uz posao i malo dijete nemam više tolko vremena za posvetiti maketarstvu. Odlucio sam trenutno malo usporiti sa gradnjom brodova, ali mislim da nikad neću odustati od ovog hobija jer sam se već previše navukao.
S vremenom sam nabavio dosta nacrta domačih i stranih brodova i spreman sam ih djeliti kao štu su i neki dobri ljudi podjelili samnom (posebno bih istaknuo Josipa Zoričića koji je nesebično kopirao o svoj trošak nacrte i slao iz splita u vž,a čak se i ponudio besplatno poslati i materijal za izradu).
Spreman sam pomoći u održavanju ovog foruma, pa i u nekim grafičkim rješenjima ako budete zainteresirani (nisam programer ali koristim photoshop i fotograf sam amater, pa ako bude potrebno mogu pomoći).
Sretan sam što se pokrenuo takav jedan forum samo za našu tradicijsku brodogradnju pošto na ostalim mak. forumima nije bilo interesa za takvo nešto.
Želja mi je da objedinimo na ovom mjestu sve nacrte i literaturu koje posjedujemo o našoj brodogradnji.
Evo i nekih mojih uradaka do sada.
Pozdrav svima!

Pozdrav iz Varaždina Gotova1



Pozdrav iz Varaždina Gotova2



Pozdrav iz Varaždina P5205736

Pozdrav iz Varaždina P8294449


Pozdrav iz Varaždina P8294451


Pozdrav iz Varaždina P8294455


Pozdrav iz Varaždina P8294456
miro23
miro23
Pozornik
Pozornik

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 22
Reputation : 15
Član od : 02.02.2014
Bez opomene

[Vrh] Go down

Pozdrav iz Varaždina Empty Re: Pozdrav iz Varaždina

Postaj by Dida ned vel 02 2014, 17:53

Miroslave dobro nam došao! Very Happy Drago mi je što si se i ti pridružio ekipi.
Makete su ti doista lijepe. Jednom, kada budeš imao vremena, pogledaj imaš li nešto za odjeljak "Gotove makete". Veselim se druženju oko tradicionalnih brodova.
Pozdrav junioru/juniorki! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kontraadmiral
Kontraadmiral

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2159
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 83
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.