Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Putnički brod "Premuda" ex "Tuzla"
by Nonić Yesterday at 22:52

» ŠTILAC U IZRADI
by Dida pet ruj 11 2020, 14:28

» Piranska bracera by Leut
by Gundo čet ruj 03 2020, 22:15

» M/B "Kosta Racin" 1:64
by Gundo pet kol 28 2020, 13:49

» Bragozzo (Bragoč )
by budva pon kol 24 2020, 11:41

» Izložba Terce jadranskih brodica Velimira Salamona
by Matija pet kol 14 2020, 20:50

Posjete od 12.05.2018.
Maketa - MB "Premuda"

Pregledno pripremljeni numerički podaci za crtanje rebara, statvi, vodnih linija i linije razme.

Dokument ima 22 stranice.

Pogledati oglas.

Dovršena knjiga: Dnevnik izrade leuta

Knjiga je u elektronskom obliku, kao datoteka u PDF formatu, prikladna za čitanje na tabletu ili računalu.

Ako vas zanima: pogledati ovdje.

Affiliates
free forum


DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 12:57

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 26855810
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044911
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152710
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157010
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157210
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157510
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27292910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294910
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 31
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 13:15

Fora su ti kotačići na lafetima topova! Very Happy

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1863
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 79
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 13:24

Je, trebas znati se znaci nekad.....HAHA...Gdje bi mi kraj bio da imam sve sto mi treba..haha...Odakle nabavljate kit komplete, web ili slicno?
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 31
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 13:37

Ja ne koristim komplete u "kitu". Radim si sam nacrte. Ostali, koji više vole gotove nacrte, dosta koriste nacrte napravljene još za vrijeme "Juge", poput onih iz "Tehnodidakte".

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1863
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 79
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 13:42

ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 31
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 17:02

@kosava1989 je napisao/la:ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
Da, "Tehnodidakta" je bila locirana u Puli.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1863
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 79
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.