Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.

Join the forum, it's quick and easy

Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Falkuša prema Noniću
by Zaleksi čet ruj 29 2022, 10:33

» Nacrt za leut
by Zaleksi pet ruj 16 2022, 13:34

» Tanka šperploča (2 mm ili manje)
by Dida uto kol 30 2022, 16:54

» Trup leuta, M 1:25
by Dida uto kol 23 2022, 10:59

» LR od čelika
by stari čet kol 04 2022, 18:35

» Pozdrav svitu!
by Dida sri lip 29 2022, 19:31

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

2 posters

Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 sri sij 24 2018, 12:57

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 26855810
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044911
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152710
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157010
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157210
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157510
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27292910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294910
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 33
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida sri sij 24 2018, 13:15

Fora su ti kotačići na lafetima topova! Very Happy

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2090
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 81
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 sri sij 24 2018, 13:24

Je, trebas znati se znaci nekad.....HAHA...Gdje bi mi kraj bio da imam sve sto mi treba..haha...Odakle nabavljate kit komplete, web ili slicno?
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 33
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida sri sij 24 2018, 13:37

Ja ne koristim komplete u "kitu". Radim si sam nacrte. Ostali, koji više vole gotove nacrte, dosta koriste nacrte napravljene još za vrijeme "Juge", poput onih iz "Tehnodidakte".

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2090
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 81
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 sri sij 24 2018, 13:42

ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Sjeverna Makedonija
Google Chrom
Posts : 57
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 33
Sjedište : Ohrid
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida sri sij 24 2018, 17:02

kosava1989 je napisao/la:ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
Da, "Tehnodidakta" je bila locirana u Puli.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Komodor
Komodor

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 2090
Reputation : 359
Član od : 20.07.2013
Dob : 81
Sjedište : Sisak
Bez opomene

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.