Tradicionalna hrvatska i mediteranska brodogradnja
Zdravi bili!

Molim vas, prijavite se ili registrirajte kako biste mogli koristiti sve mogućnosti foruma.
Želim vam ugodno provedeno vrijeme na forumu.
Latest topics
» Dubrovacki Galijun - ??????
by Dida pet pro 13 2019, 19:06

» 21.-i vek.
by Dida pet pro 13 2019, 17:20

» Božin Apatinac
by stari sri pro 11 2019, 18:25

» Božina Gajeta
by BozaDevil sri pro 11 2019, 15:28

» Falkuša 1:30
by stari uto pro 10 2019, 19:38

» OTOK, PORAT, BROD
by Stari Dida uto pro 10 2019, 18:25

Posjete od 12.05.2018.
Affiliates
free forum


DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 12:57

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 26855810
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044911
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27044910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27045310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152710
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27152910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157010
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157110
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157210
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27157510
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27292910
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294310
DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE 27294910
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Makedonija
Google Chrom
Posts : 58
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 30
Sjedište : Ohrid

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 13:15

Fora su ti kotačići na lafetima topova! Very Happy

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1708
Reputation : 238
Član od : 20.07.2013
Dob : 78
Sjedište : Sisak

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 13:24

Je, trebas znati se znaci nekad.....HAHA...Gdje bi mi kraj bio da imam sve sto mi treba..haha...Odakle nabavljate kit komplete, web ili slicno?
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Makedonija
Google Chrom
Posts : 58
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 30
Sjedište : Ohrid

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 13:37

Ja ne koristim komplete u "kitu". Radim si sam nacrte. Ostali, koji više vole gotove nacrte, dosta koriste nacrte napravljene još za vrijeme "Juge", poput onih iz "Tehnodidakte".

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1708
Reputation : 238
Član od : 20.07.2013
Dob : 78
Sjedište : Sisak

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by kosava1989 on sri sij 24 2018, 13:42

ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
kosava1989
kosava1989
Razvodnik
Razvodnik

Makedonija
Google Chrom
Posts : 58
Reputation : 8
Član od : 17.01.2018
Dob : 30
Sjedište : Ohrid

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Dida on sri sij 24 2018, 17:02

@kosava1989 je napisao/la:ovaj je takav nacrt...pise Tehnicki zavod Pula...
Da, "Tehnodidakta" je bila locirana u Puli.

_________________
Pozdrav,
Dida Very Happy
Dida
Dida
Kapetan bojnog broda
Kapetan bojnog broda

Hrvatska
Mozzila Firefox
Posts : 1708
Reputation : 238
Član od : 20.07.2013
Dob : 78
Sjedište : Sisak

[Vrh] Go down

DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE Empty Re: DUBROVACKA NAVA XVI - U FAZI IZRADE

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.